İstanbul’un birçok bölgesinde edinmiş olduğumuz ekip arkadaşlarımız ile serbest olarak hizmet vermekteyiz. Geniş bir network oluşturmak için hareket ettiğimiz bu yolda birinci aşama ile başlayarak güzel bir başarı elde ettik. Oluşturacağımız sağlam ağımız ile birlikte müşteri-personel arasındaki bağı kuvvetlendirerek sağlam bir taban oluşturmayı planlıyoruz.

İşleyişimiz nasıl oluyor?

Çağrı hattımız üzerinden yapılan görüşmeden sonra size en yakın usta tespit edilir. Ustaya ön bilgi sunularak müşteriye dönüş sağlanır. Müşteri, usta ile görüşmesini olumlu tamamladığı taktirde görüşmede görüşülen şekilde usta hareket edecektir.

Müşterilerin hangi bilgileri sunuluyor?

Müşterilerimizin isim bilgileri, telefon ve adres bilgileri, konu hakkında mesajı iletilir. Farklı özel bir bilgi istenilmez, bu bilgilerin dışında bilgi istenildiğinde verilmemesini ve konunun bize bildirilmesini rica ederiz.

Çağrı hattı ile iletişim kurmakta zorlanıyor musunuz?

Çağrı hattı olarak +90 (546) 780 7243 numarasını kullanmaktayız. Arayarak ya da WhatsApp üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Buna alternatif olarak Instagram profilimiz üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

İstanbul dışına hizmet veriyor muyuz?

Hayır, İstanbul dışında hizmet ağımız yoktur. Bir süredir İstanbul lokasyonlu bir ağ kurmak için çalışıyoruz. Şu an için İstanbul dışında bir ağ kurmayı planlamıyoruz.